Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O1 co to za kable pod fotelem kierowcy (podgrzewanie siedzeń

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O1 co to za kable pod fotelem kierowcy (podgrzewanie siedzeń

    ahmed799, strażnik "Teksasu" - byłby wtedy porządek :diabelski_usmiech

  • #2
    O1 co to za kable pod fotelem kierowcy (podgrzewanie siedzeń

    witam mam takie pytanko posiadam octavie 1 z 2004 roku po lifcie wyposażenie ambiente,pod fotelem kierowcy jest wiązka przewodów w tulejce(nie mowie o tym który jest podpięty pod zatrzask pasów bezpieczeństwa-bo takowy mam)jest gruba jak palec wskazujący i nie mam pojęcia po co on jest,nie posiadam żadnych poduszek airbag w siedzeniach.

    Proszę o pomoc co to takiego jest

    Komentarz


    • #3
      nie ten dział
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        może ten bo,jeżeli np jest to wiązka do podgrzewanych siedzeń to można to zrobić,jeżeli faktycznie dział totalnie odpada to proszę o przeniesienie.

        Komentarz


        • #5
          buldoggg,

          Portal użytkowników Skoda Octavia Strona Główna » Octavia II / Octavia II FL / Octavia II Tour - 1Z » Doposażanie (retrofitting) »
          kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

          SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

          Komentarz


          • #6
            wie ktoś co to może być ?

            Komentarz


            • #7
              Też mam tam jakieś kabelki u siebie z kostką tak samo jak i przy fotelu pasażera. wersja SLX O1 przed FL 2000r...prawdopodobnie jakaś wiązka w razie jak by Ci się zachciało podgrzewane krzesła mieć ;p ale to niech już się wypowiedzą fachowcy na ten temat ;p ja tam mam te kable luzem i napewno ich nie zagospodaruje;p mialem pod nie podłaczać podświetlenie pod sandał lecz do tego puściłem inną wiązke kabli ;p bo od tej kostki nie wieadomo gdzie drugiego końca szukać :szeroki_usmiech
              O1 srebrny hathback 1.9 TDI 110KM
              Łukasz... https://www.facebook.com/profile.php?id=100004382645613

              Komentarz


              • #8
                może jednak wie ktoś dokładnie do czego są te kable (wiązka).

                Komentarz


                • #9
                  buldoggg przenieś temat do działu dotyczącego O1. Jeśli chodzi ci o jakąś wiązkę proponowałbym wrzucić zdjęcia wtyczki, która cię interesuje.
                  Po kształcie i kolorze pewnie więcej ludzi powie ci co to za wtyczka i do czego ją wpiąć.

                  Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                  Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                  Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                  Komentarz


                  • #10
                    to jest raczej wiązka do poduszki w boczku siedzenia
                    one zawsze szły w takich obrotowych/sztywnych peszlach
                    może fotele masz wyminione i sterownik?
                    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                    poprzednie modele:
                    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                    Komentarz


                    • #11
                      poduszki są tylko z przodu w fotelach nie ma poduszek (nie ma znaczka),jeden cienki leci do zapinania pasów a ten drugi grubszy o wiele(tulejka w niej kable) nie wiem do czego,dzisiaj zrobię zdjęcie to zobaczycie co to,fotelu nie mam wymienionego ponieważ to samochód od mojego ojca który kupił w salonie i wiem co było robione

                      Komentarz


                      • #12
                        buldoggg,


                        Forum - Octavia Club Polska
                        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                        Komentarz


                        • #13
                          sorki za zwłokę-dzisiaj dodam na 100% zdjęcia tego przewodu pod siedzeniem,ponieważ chce się dowiedzieć co to za delikwent.

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X